FOTOALBUM



Kies een fotoalbum:
1 Familie Koolen 1
2 Familie Koolen 2
4 Familie Koolen-Koks
5 Barbara en Kees
6 Familie Rodzina Tomporek
7 Zdjecia Tomporek
8 Familie Rodzina Mosiniak(Mosenski) i Zukowski
9 Familie Leijten en Kramer van den Broek
10 Diverse foto's uit Polen
11 Fam Helsen
12 Familie Eising van Esch
13 Familie Majoor
14 Familie van der Donk
15 Familie Vissers
16 Familie van Delft
17 Familie Pennings
18 Familie Hendriks
19 Familie van de Spoel van Gool en van Zeijl
20 Familie Lammers
21 Familie Kolen En Koolen
23 Familie Gadiot
24 Familie van Dam - Closset - Genders-Cobben-Mulkens - Kasdorp - Dackers
25 Familie Molenkamp en Verkijk
30 Familie's K÷hler-Jarz-Herwig
31 Familie Verbunt
32 Familie Titulaer en fam. Kusters
34 familie Prins
35 Familie Fresco en Fuld
36 Familie Scheutjens
37 Bekende Mensen
40 Diverse Foto's
45 Bidprentjes familie's van DAM CLOSSET en Aanverwanten deel 1
46 Bidprentjes familie's van DAM CLOSSET en Aanverwanten deel 2
47 Bidprentjes achternaam begint met A
48 Bidprentjes achternaam begint met B
49 Bidprentjes achternaam begint met C
50 Bidprentjes achternaam begint met D
51 Bidprentjes achternaam begint met E
52 Bidprentjes achternaam begint met F
53 Bidprentjes achternaam begint met G
54 Bidprentjes achternaam begint met H
55 Bidprentjes achternaam begint met I
56 Bidprentjes achternaam begint met J
57 Bidprentjes achternaam begint met K
58 Bedprentjes achternaam begint met L
59 Bidprentjes achternaam begint met M
60 Bidprentjes achternaam begint met N
61 Bidprentjes achternaam begint met O
62 Bidprentjes achternaam begint met P
63 Bidprentjes achternaam begint met R
64 Bidprentjes achternaam begint met S
65 Bidprentjes achternaam begint met T
66 Bidprentjes achternaam begint met U
67 Bidprentjes achternaam begint met V
68 Bidprentjes achternaam begint met W
69 Bidprentjes achternaam begint met Z
70 Bidprentjes Fam.Titulaer en Fam. Kusters
78 Geboortekaartjes en Akte's
79 Communieprentjes
80 Communieprentjes fam.van Dam,.Vissers Cobben Vlekke
81 Pasfoto's fam. CLOSSET van DAM - Cobben - Kasdorp - Vissers - Mulkens - Dackers
82 Grafmonumenten
83 Joodse grafmonumenten
84 Rouwkaarten
85 Overlijdensaktes
Pasfoto's Majoor
pasfoto's Hendriks
Pasfoto's Pennings
Pasfoto's Gool en Spoel
Pasfoto's Gadiot
Pasfoto's Lammers
Pasfoto's Donk van der
Pasfoto's Diversen 1
Pasfoto's diversen 2
Pasfoto's Diversen 3
Pasfoto's diversen 4
Pasfoto's diversen 5
Pasfoto's diversen 6
Pasfoto's diversen 7
Documenten

Pasfoto's diversen 5

Klik op een foto voor een vergroting.

Lion Bobbe geb.10-04-1902

Dora Bobbe geb.21-05-1917

Klaartje Bobbe geb.16-08-1939

Herman Bobbe geb.29-07-1940

Maurits Schijveschuurder geb.12-11-1913

Esther Schijveschuurder geb.13-02-1914

Salo Schijveschuurder geb.19-05-1939

Johan Henri Gustave Cohen Gosschalk *03-11-1873

Meijer Max de Wilde geb,20-09-1908

Rachel van Straten geb.26-12-1910

Barend (Bobbie) de Wilde geb.27-04-1940

Abraham Kroonenberg *05-03-1897

Joseph Kroonenberg *15-09-1874

Mietje Groen *06-10-1873

Hartog Groen *27-03-1863

Eliazer Zilverberg *23-04-1885

Marcus Pronkhorst *12-09-1894

Jacob Zilverberg *27-02-1882

David Estella Zilverberg *11-04-1916

Philip Margot Zilverberg *18-02-1923

Mozes Bloemhof *24-11-1888

Sippora Wertheim *19-10-1885

Samuel Trompetter *11-02-1912

Elias Wolfferts *03-01-1898

Rozette Joel geb.09-10-1888

Alexander Halberstadt geb.09-09-1893

Michel Halberstadt beb.22-10-1919

Isaac Vuijsje *25-04-1879

Nathan Vuijsje *01-02-1910

Gerrit Agsteribbe *13-04-1908

Marcus Agsteribbe *26-08-1932

Jeanette Agsteribbe *12-11-1937

Abraham Andre Vuijsje *03-03-1907

Helena Henriques Fuente de la *11-04-1891

Ruben Velleman *11-01-1894

Jacob Beetz van *29-07-1879

Sara Bles *29-03-1880

David Borzykowski *13-02-1892

Gretha Stroz *18-04-1895

Abraham Stodel *02-07-1920

Chaja (Hella) Borzykowski *06-08-1921

Herman Borzykowski *30-10-1927

Rachel Borzykowski *02-03-1923

Jules Schelvis *07-01-1921

Hercko Stroz *30-03-1868

Pessa Malka Amber *30-03-1868

Hartog Fresco geb.28-07-1901

Lena van der Kloot geb.27-11-1900

Sara Fresco geb.08-02-1927

Esther Fresco geb.06-08-1928

Louis Aaron Fresco geb.23-02-1931

Eva Schilo * 02-11-1888

Jacob Henriques Fuente de la *28-03-1868

Leonard Henriques Fuente de la *28-03-1902

Hendrika (Riek) Vries de *19-11-1901

Benvenida Henriques (Nida) Fuente de la *08-06-1926

Mietje Henriques (Mia) Fuente de la *12-12-1928

IsraŰl Vries de *23-09-1899

Ephraim Waisvisz geb.18-07-1901

Leo Bernard Eigenfeld *27-06-1931

Karla Eigenfeld *25-05-1929

Hendrik Cohen geb.20-12-1879

Veronica Goudsmit *17-12-1924

Eva Delaville *30-04-1884

Adolf Emile (Dolf) Cohen geb.04-12-1913

HenriŰtte (Hetty) Koster geb.05-10-1913

Sebastianus Joannes Vandenboorn geb.19-05-1876

Leendert Vischschraper *13-10-1866

Leendert Vischschraper *01-07-1919

Mietje Zendijk *19-10-1920

Martha Bijl van der *16-10-1897

Simon Vischschraper *26-07-1889

Jonas Mendels *21-04-1909

Hetty Gelder van *16-11-1916

Arthur Isańc Bos *22-05-1919

RenÚe Gelder van *05-10-1919

Joseph Bos *24-02-1886

Mathilde Serlui *15-06-1896

Benno Jules Stokvis geb.23-01-1901

Alexander Vrachtdoender *20-01-1881

ThÚrŔse Rosette Stokvis Biermann geb.1896

Erna Mosbach geb.14-04-1907

Walter Kaufmann geb.23-03-1904

Hanna Vigeveno geb.14-09-1889

Isańc Vigeveno geb.10-09-1892

Jacb Schuitevoerder geb.11-09-1883

Aaltje Krant geb.20-12-1880

Hartog Schuitevoerder geb.23-05-1858

Mina Papegaaij geb.02-05-1861

Benedictus Schuitevoerder geb.19-03-1885

Barend Schuitevoerder geb.29-08-1918

Gompel Kleerkoper geb.22-07-1871

Albert Mosbach geb.02-07-1880

Clara Noach *09-09-1881

Meijer Dreese geb.03-04-1865

Duifje Schuijer geb.15-08-1869

Benjamin Sluis van der *10-02-1894

Emile Sluis van der *04-12-1927

Elias Sluis van der *04-12-1927

Izaak Sluis van der *16-05-1892

Louis Sluis van der *10-09-1895

Elias de Winter *05-03-1888

Benjamin Hessel Drielsma *29-11-1901

Jacqueline Bertha Rose Drielsma *03-02-1933

Henri Drielsma *10-03-1926

Caroline Marianne Drielsma *15-06-1927

Antoinette Elisabeth Drielsma *21-10-1930

Delphine Anja Jennifer Drielsma *19-06-1939