FOTOALBUM



Kies een fotoalbum:
8 Familie Rodzina Mosiniak(Mosenski) i Zukowski
9 Familie Leijten en Kramer van den Broek
10 Diverse foto's uit Polen
17 Familie Pennings
24 Familie van Dam - Closset - Genders-Cobben-Mulkens - Kasdorp - Dackers
25 Familie Molenkamp en Verkijk
30 Familie's Köhler-Jarz-Herwig
32 Familie Titulaer en fam. Kusters
34 familie Prins
35 Familie Fresco en Fuld
37 Bekende Mensen
40 Diverse Foto's
45 Bidprentjes familie's van DAM CLOSSET en Aanverwanten deel 1
46 Bidprentjes familie's van DAM CLOSSET en Aanverwanten deel 2
47 Bidprentjes achternaam begint met A
48 Bidprentjes achternaam begint met B
49 Bidprentjes achternaam begint met C
50 Bidprentjes achternaam begint met D
51 Bidprentjes achternaam begint met E
52 Bidprentjes achternaam begint met F
53 Bidprentjes achternaam begint met G
54 Bidprentjes achternaam begint met H
55 Bidprentjes achternaam begint met I
56 Bidprentjes achternaam begint met J
57 Bidprentjes achternaam begint met K
58 Bedprentjes achternaam begint met L
59 Bidprentjes achternaam begint met M
60 Bidprentjes achternaam begint met N
61 Bidprentjes achternaam begint met O
62 Bidprentjes achternaam begint met P
63 Bidprentjes achternaam begint met R
64 Bidprentjes achternaam begint met S
65 Bidprentjes achternaam begint met T
66 Bidprentjes achternaam begint met U
67 Bidprentjes achternaam begint met V
68 Bidprentjes achternaam begint met W
69 Bidprentjes achternaam begint met Z
70 Bidprentjes Fam.Titulaer en Fam. Kusters
78 Geboortekaartjes en Akte's
79 Communieprentjes
80 Communieprentjes fam.van Dam,.Vissers Cobben Vlekke
81 Pasfoto's fam. CLOSSET van DAM - Cobben - Kasdorp - Vissers - Mulkens - Dackers
82 Grafmonumenten
83 Joodse grafmonumenten
84 Rouwkaarten
85 Overlijdensaktes
Pasfoto's Majoor
pasfoto's Hendriks
Pasfoto's Pennings
Pasfoto's Gool en Spoel
Pasfoto's Gadiot
Pasfoto's Lammers
Pasfoto's Donk van der
Pasfoto's Diversen 1
Pasfoto's diversen 2
Pasfoto's Diversen 3
Pasfoto's diversen 4
Pasfoto's diversen 5
Pasfoto's diversen 6
Pasfoto's diversen 7
Documenten

Pasfoto's Diversen 3

Klik op een foto voor een vergroting.

Huub van Luytelaar geb. 03-07-1915

Corry Luytelaar van Laarhoven geb.07-02-1918

Maria Hendrika van Bommel geb.06-01-1872

Johanna Francisca van Bommel geb.10-07-1881

Hendrika van Bommel geb.17-01-1874

Franciscus Johannes van Bommel geb.23-03-1876

Antonius Agatho van Bommel geb.10-01-1885

Antonius Agatho van Bommel geb.10-01-1885

Michael Augustinus van Bommel geb.08-05-1878

Geertruida Binnekade-de Waal geb.17-04-1890

Adriana Erkeland geb.06-01-1861

Jacobus Hendrikus Courbois geb.04-01-1883

Nicolaas Hubertus Henket geb.07-11-1829

Jacques de Gruijter geb.09-06-1875

Lambert de Gruijter geb.21-11-1873

Louis de Gruijter geb.01-04-1833

Johannes Antonius James Barge geb.27-01-1884

Jacques Joseph Majoie geb.14-08-1787

Johanna Catharina Caminada van Brussel geb.01-04-1810

Johannes Caminada geb.23-09-1803

Michel Marres geb.28-05-1797

Catharina Lemaire Marres geb.15-06-1789

Anna Maria Marres Bemelmans geb.08-09-1803

Michael Jacobus Marres geb.08-10-1826

Dr.Joannes Leonardus Marres geb.31-10-1827

Petrus Hubertus Marres geb.16-11-1829

Dominicus Agustinus (August) Marres geb. 20-01-1831

Mgr. Carolus Philippus Charles Marres geb.09-07-1838

Philippus Josephus Marres geb.11-07-1845

Hubertus Eugenius Eugene Marres geb. 22-11-1847

Jan Hubertus Eugene Marres geb. 05-07-1875

Eugéne Paul Edmond José Marres geb.15-07-1905

Maria Albertina Josephina Marres geb.14-06-1877

Herman Lewin geb.1865

Henriëtte (Hetty) Poierrié geb.14-11-1920

Catharina Maria Elisabeth (Toos) Poierrié geb.23-04-1907

Johannes Maria Dionisius Poierrié geb.18-08-1905

Nathalie Poierrié

Rene Bernard (René) Poierrié geb.1941

Lola Smelt geb.27-10-1905

Olphie van Alphen geb.17-08-1908

Rud Raymakers geb.24-11-1902

Melanie Dorothea Louisa Johanna (Meke) Poierrié geb.16-04-1931

Rudolphus Franciscus Johannes Anthonius Maria (Rud) Raymakers geb.23-03-1929

Toussaint Joseph Tilman geb.25-05-1789

Victor Marie Joseph Tilman geb.28-07-1908

Constant Tilman geb.18-01-1929

Cornelia Maria Petronella van der kun

Gerardus Andreas Martinus van Bommel

Jacobus Cornelius Balthasar van Bommel geb. 26-01-1774

Joanna Verham geb.28-03-1885

Hendrikus Dinjens geb.08-07-1884

Eugenie Dinjens geb.02-04-1912

Catharina Bernardina Elisabeth (Anna) Rosenmöller Schlatmann geb.21-07-1884

Rudolph Bernard Rudi Rosemöller geb.17-06-1920

Toussaint Hubert Houdret geb.01-11-1842

Catharina Houdret Kuijpers geb.05-09-1844

Jan Adolf Serpenti geb.15-04-1861

Maria Margaretha Serpenti Tilli geb.11-08-1860

Jean Gerard Hubert Hermans geb.22-03-1797

Maria Angelina Hermans Frische geb.23-04-1803

Hubertus van de Vranden geb.17-09-1859

Johanna Maria Koolen geb.18-03-1866

Theodorus van de Vranden geb.19-02-1890

Klaas Ronk geb.04-02 1884

Maria Kuijt geb.09-04-1891

Cornelis Coolen geb.08-03-1849

Anna Cornelia van Berkel geb.18-06-1873

Petrus Frans de Kerf geb.15-03-1891

Domien de Kerf geb.05-01-1917

Gerarda Koolen geb.10-09-1892

Petrus Cornelis Coolen geb.28-03-1858

Wilhelmina van der Wouw geb.05-03-1858

Franciscus Wilhelmus Coolen geb.29-03-1879

Cornelia Catharina van Hest geb.16-04-1888

Michiel Musters geb.20-02-1843

Anna Maria Couwenbergh geb.01-09-1842

Arthur Joseph Durlacher geb.01-04-1902

Gerard Durlacher geb.10-07-1929

Erna Solomonica geb.02-09-1905

Willem Coenen geb.15-08-1893

Anna Klara Reuten geb.30-09-1891

Joseph Theodoor (Theo) Coenen geb.08-03-1923



Josina Boekhout geb.12-05-1874

Johannes Franciscus Meersschaert geb.23-06-1865

Maria Magdalena Meersschaert geb.06-02-1907

Freerk Kolk geb.25-06-1903

Hinderkien Speelman geb.22-02-1879

Mello Kolk geb.10-01-1873

Leentje Catharina Meersschaert geb.21-01-1911

Josina Frederika Meersschaert geb.12-06-1903

Johannes Antonius Westhoff geb.16-09-1901

Lodevicus Franciscus Meersschaert geb.14-12-1908

Pieter Jacobus Meersschaert geb.30-05-1896

Trientje Bartels geb.23-05-1898

Sophia Maria Meersschaert geb.11-10-1897

Johannes Coenraad Persoon geb.19-11-1889

Grete Kolk geb.07-11-1920

August Stegemann geb. 07-07-1914

Rientje Kolk geb.29-09-1908

Heini Harz

Hendrik Heini Kolk geb. 05-12-1910

Elisabeth Kremerius

Rudolf Kolk geb. 1922

vrouw van Rudolf Kolk

Joppi Kolk geb. 1913

Emil Schimanski

Johann Kolk geb. 1917

Grete

Laura vrouw van Hilko Kolk

Liessien Kolk geb.29-09-1906

Jacob Klie

Ferdinand Bluhm

Josina Frederika Westhoff geb.23-05-1931

Johann Henrich Joop van Dam

Roel Koelewijn

Niessien Speelman geb.23-04-1884

Gesina Kolk geb.13-06-1902

August Stegemann

Theodorus Adrianus de Keijzer geb.26-10-1839

Martinus Koenradus Vink geb. 20-06-1894

Hendrina van Oorsouw geb.05-03-1854

Theodora Hendrika de Keijzer geb. 09-07-1896

Gijs Vink

Joop Vink

Drina Vink

Johanna Maria Annie Vink geb.05-02-1928

Herman Michiel Hubert Schaeken geb.25-03-1925

Jan Vink

Marie Vink

Cilia Vink

Johannes Vink geb.17-11-1856

Gijsbertha Theodora van Buuren geb.31-07-1858

Christina Gijsberta Maria Vink

Petrus Cornelis Quirinus Koolen

Jan Koolen

Martinus Koenradus Vink geb.20-06-1894

Solomonica (Moon) de Winter geb.03-06-1997

Moos de Winter

Mozes de Winter geb.29-01-1912

Johanna Annie Zeldenrust geb.29-03-1910

Gerhard Leopold Durlacher geb.10-07-1928

Leon de Winter geb.24-02-1954

Jesica Durlacher geb. 06-09-1961

Arnoldus Hubertus de Winter geb:22-04-1922

Agnes Josina Maria Heesakkers geb:10-07-1912

Fia de Winter geb:18-02-1944

Agnes Erkens geb.19-08-1877

Catharina Erkens geb.17-12-1882

Jan Naninck geb.22-06-1885

Zelfportret Gerke Henkes geb.25-06-1844

Johannes Hermanus Henkes geb.17-05-1799

Wim Jak geb.20-12-1898

Maria Lammers geb. 03-09-1877

Martinus Zwanenberg geb. 16-09-1875

Miep Rust geb.19-11-1874

Heinrich Martin Krabbé geb.04-05-1868

Maarten Krabbé geb.22-02-1908

Margreet Reiss geb.28-04-1914

Cornelis Eekels geb:22-07-1881

Huiberdina Bruurmijn geb:10-03-1882

Mathijs Eekels geb:23-11-1919

Johanna Petronella (Anna) Tuin geb:31-10-1923

Johannes Kolen geb:10-04-1897

Henrica Eekels

Rien Eekels

Matje van Leeuwen

Jules Demelinne

Wilhelmus Roncken geb.11-01-1869