FOTOALBUM



Kies een fotoalbum:
8 Familie Rodzina Mosiniak(Mosenski) i Zukowski
9 Familie Leijten en Kramer van den Broek
10 Diverse foto's uit Polen
17 Familie Pennings
24 Familie van Dam - Closset - Genders-Cobben-Mulkens - Kasdorp - Dackers
25 Familie Molenkamp en Verkijk
30 Familie's Köhler-Jarz-Herwig
32 Familie Titulaer en fam. Kusters
34 familie Prins
35 Familie Fresco en Fuld
37 Bekende Mensen
40 Diverse Foto's
45 Bidprentjes familie's van DAM CLOSSET en Aanverwanten deel 1
46 Bidprentjes familie's van DAM CLOSSET en Aanverwanten deel 2
47 Bidprentjes achternaam begint met A
48 Bidprentjes achternaam begint met B
49 Bidprentjes achternaam begint met C
50 Bidprentjes achternaam begint met D
51 Bidprentjes achternaam begint met E
52 Bidprentjes achternaam begint met F
53 Bidprentjes achternaam begint met G
54 Bidprentjes achternaam begint met H
55 Bidprentjes achternaam begint met I
56 Bidprentjes achternaam begint met J
57 Bidprentjes achternaam begint met K
58 Bedprentjes achternaam begint met L
59 Bidprentjes achternaam begint met M
60 Bidprentjes achternaam begint met N
61 Bidprentjes achternaam begint met O
62 Bidprentjes achternaam begint met P
63 Bidprentjes achternaam begint met R
64 Bidprentjes achternaam begint met S
65 Bidprentjes achternaam begint met T
66 Bidprentjes achternaam begint met U
67 Bidprentjes achternaam begint met V
68 Bidprentjes achternaam begint met W
69 Bidprentjes achternaam begint met Z
70 Bidprentjes Fam.Titulaer en Fam. Kusters
78 Geboortekaartjes en Akte's
79 Communieprentjes
80 Communieprentjes fam.van Dam,.Vissers Cobben Vlekke
81 Pasfoto's fam. CLOSSET van DAM - Cobben - Kasdorp - Vissers - Mulkens - Dackers
82 Grafmonumenten
83 Joodse grafmonumenten
84 Rouwkaarten
85 Overlijdensaktes
Pasfoto's Majoor
pasfoto's Hendriks
Pasfoto's Pennings
Pasfoto's Gool en Spoel
Pasfoto's Gadiot
Pasfoto's Lammers
Pasfoto's Donk van der
Pasfoto's Diversen 1
Pasfoto's diversen 2
Pasfoto's Diversen 3
Pasfoto's diversen 4
Pasfoto's diversen 5
Pasfoto's diversen 6
Pasfoto's diversen 7
Documenten

81 Pasfoto's fam. CLOSSET van DAM - Cobben - Kasdorp - Vissers - Mulkens - Dackers

Klik op een foto voor een vergroting.

Servaes Joseph Closset geb.12-05-1811

Henri Joseph Closset geb.08-10-1842

Marie Elisabeth Closset Jodogne geb. 05-07-1849

Marie Heniette (Jet) Dupont Closset geb.20-01-1879

Richard Dupont geb. 09-03-1864

Jeanne Dupont geb. 12-09-1904

Constant Antoine Joseph Vissers geb. 15-11-1900

Clémence Henriette Josephine Closset geb. 22-02-1903

Henri Jean Joseph Closset geb.17-05-1882

Marie Josephine Elise Closset Wishaupt geb.04-05-1899

Anne Marghuerite Closset Döhr geb.09-03-1895

Maria Elisabeth Vissers Closset geb. 22-02-1877

Josephus Albertus Hubertus Vissers geb. 19-05-1865

Gustave Eduard René Vissers geb.09-11-1911

Maria Johanna Cornelia (Riet) Cobben geb.27-06-1911

Henri Joseph Hadelin Closset geb. 16-06-1846

Catharina Hubertina Fey geb. 01-05-1853

Jean Henri Closset geb. 26-02-1877

Maria Henriette Gertruda Closset geb. 02-12-1879

Bertha Elisabeth Closset geb.09-06-1882

Maria Elisabeth Closset geb.23-09-1885

Catharina Maria Closset geb.25-11-1887

Maria Elisabeth Hubertina Closset geb.30-06-1890

Marie Anna Closset geb.02-10-1896

Desire Joseph Closset geb.24-04-1892

Guillemine Antoinette Hubertine Closset Goffin geb.21-10-1904

Leon August Marie Cobben geb.07-02-1883

Cornelia Hendrika Cobben Vlekke geb.09-07-1884

Joanna Albertina Maria Cobben geb.25-07-1914

Johannes Ludovicus Cobben geb.15-09-1854

Andreas Josephus Hubertus Sleijpen geb.04-02-1872

Maria Petronella Maria Cobben Molenschot geb.07-02-1859

Cornelia Josepha Johanna Maria Cobben geb.20-02-1881

Johan Michael Hoffmann geb.28-01-1882

Catharine Maria Closset geb.25-11-1887

Marijke Vissers geb. 22-07-1947

Lammert Lap geb.25-10-1942

Marie Gertrude (Truus) Timmermans-Closset geb.26-05-1923

Oscar Francois Gustaaf Timmermans geb.26-12-1921

Marie Gertrude (Truus) Timmermans-Closset geb.26-05-1923

Oscar Francois Gustaaf Timmermans geb.26-12-1921

Albert Pierre Maria Cobben geb.10-12-1884

Jan Frederik Vlekke geb.20-03-1849

Johann Wilhelm Adams geb.13-09-1863

Petrus Andreas Fredericus Vlekke geb.17-06-1876

Marie Louise Frey geb.04-03-1873

Adriana Jacoba Jespers geb 12-10-1903

Maria Anna Vlekke geb.02-12-1882

Alysius Maria Vlekke geb.15-06-1897

Joanna Maria Jacoba Vlekke geb.24-07-1879

Adalbertus Cornelis Marie Balthazaar geb.07-10-1874

Alexander Nicolaas Ferdinand Balthazaar geb.23-12-1903

Margugerite Angela Maria van Beneden geb.13-09-1909

Paulina Maria Vissers Swillens geb.15-04-1835

Lambert Joseph Closset geb.18-04-1851

Marie Therese Closset Philippet geb. 09-01-1850

Yvonne Mulkens geb.09-07-1918

Marie Jeanne Therese Mulkens Closset geb.02-06-1885

Johannes Hubertus Mulkens geb.31-01-1876

Raymond Hubert Mulkens geb.16-11-1915

Irina Pavlona Schuskewitsch geb.21-04-1921

Yvonne Maria Therese Catherine Mulkens geb.09-07-1918

Jeanne Albertine Maria Josephina Mulkens geb.09-02-1921

Raymond Hubert Mulkens geb.16-11-1915

Irina Pavlona Schuskewitsch geb.21-04-1921

Paulus Servatius Johannes Zoltanus Mulkens geb.30-12-1945

Harmina (Irma) Stoetman geb.01-08-1960

Hubertus Wilhelmus Mulkens geb.06-05-1878

Tygo Herman Pavel Mulkens geb.01-08-2006

Lara Harriet Janna Mulkens geb.13-06-2010

Lotte Naomi Sofie Mulkens geb.04-05-2014

Raymond Antoine van Dam

Agnieszka Beata (Agata) Kadziela

Johannes Maria Kroll geb. 09-09-1882

Karel Alexander Kroll geb.26-01-1894

Emma Maria Anna [Emmy] Abeling-Kroll geb.14-12-1920

Nicolaas Bernardus [Nico] Abeling geb.11-03-1920

Fernande Therese (Jose) Kroll-Closset geb.30-06-1928

Laurent Antoine Joseph Closset geb.24-07-1883

Pauline Catharine Marie Hubertine Closset Maris geb.24-10-1887

Pierre Alexandre Closset geb.06-09-1889

Clemece Henriëtte Josephine Closset Vissers geb.22-02-1903

Pie Smeets geb.06-07-1916

Maria Jacqueline Guillimine Ten Horn Closset geb.25-06-1892

Laurens Theodoor ten Horn geb.01-12-1889

Mia Jelinger Closset geb.25-11-1913

Wilhelm August Frans Jelinger geb.25-07-1919

Jacques Joseph Closset geb.14-01-1858

Florence Closset-Delfosse geb.23-08-1863

Antonia Frederica Josephina Leonie Marie (Tonny) Roomans geb.29-07-1933

Matheus Marie Josephus [Thijs] Kasdorp geb.15-10-1933

Elly Kasdorp Closset geb.04-09-1935

Riet Dinjens

Johanna Maria Catharina (Netteke) Dinjens

Frans Vossen

Léon Nicolas Elise Jerome Roomans geb.17-12-1928

Elly Kasdorp Closset geb.04-09-1935

Anna Josephina (Fien) Vissers op de foto is ze 100 jaar

Henriette Flore Hubetine Adams Vissers geb.22-06-1867

Gerardus Petrus Hubertus Vissers geb. 20-03-1863

Marie Pauline Hubertine Smeets Vissers geb.24-05-1885

Alexander Laurent Lambert Joseph Closset geb.12-05-1930

Paul Closset geb.24-07-1922

Fredericus Petrus ten Horn geb.21-10-1882

Clemente Pauline Jeanne Closset geb.14-11-1934

Jan de Vos geb.30-01-1925

Julianus Petrus Hubertus Mulkens geb.10-03-1880

Maria Ida Leunissen geb.27-08-1881

Maria Mechtildis Johanna Mulkens geb.01-09-1913

Johannes Petrus Renier Mulkens geb.08-02-1915

Berta Agnes Mulkens geb.04-09-1917

Marie Louise Hubertina Nathalie Goffin geb:27-10-1882

Charles Gabriel Alexandre de Beaumont geb.27-11-1881

Bep Vogels - de Beaumomt geb.13-04-1918

Annie Paulina Maria Wishaupt geb:13-03-1922

Marie Antoinette Louise (Manette) Niël geb.16-09-1933

Petrus Hubertus Dinjens *16-06-1882

Bertha Elisabeth Closset *09-06-1882

Jean Henri Hubert Beltjens geb.25-08-1815

Jules Louis Marie Cobben geb:24-01-1887

Albert Pierre Marie Cobben geb: 10-12-1884

Herman Hendrik ten Horn *25-06-1919

Elisabeth (Els) Pierey (Piereij)

Leonardus Adrianus Cornelis van Dam geb.09-08-1863

Cornelia (Debora Sara) van Dam Pierson geb.10-01-1862

Antonius Arnoldus Franciscus van Dam geb.14-04-1886

Cornelia Maria van Dam Timmermans geb.25-05-1891

Cornelia Leonarda Maria Stevens van Dam geb.08-06-1912

Theodorus Albertus Stevens geb.11-06-1911

Joannes Theodorus Adrianus van Dam geb.25-10-1913

Maria Hubertina (Mia) van Dam Blanck geb.31-03-1913

Leonardus Adrianus Cornelis van Dam geb.31-07-1915

Maria van Dam Steijlen geb.13-06-1914

Antonius Arnoldus van Dam geb.07-05-1917

Catharina Hubertina Annetta Closset geb.06-02-1911

Arnoldus Johannes Maria van Dam geb.18-01-1919

Willemina Jaapje van Dam Groeneveld geb.04-09-1929

Catharina Adriana Wilhelmina van Dam geb.04-07-1920

Cornelis Adrianus Franciscus van Dam geb.18-01-1924

Jacoba Henrica Jeanne van Dam Ort geb.08-02-1928

Gerardus Christianus Wilhelmus (Gerrit) Dam van geb.15-11-1925

Maria Adriana Cornelia (Riet) van Dam Koolen geb.14-01-1925

Agnes Alphonsina Maria van Dam geb.21-03-1927

Arnoldina Maria Cornelia van Dam geb.25-09-1928

Odolphus Johannes van Dam geb.11-12-1930

Yvonne Barbara Francika van Dam Gooremans geb.10-01-1933

Maria Petronella Cornelia van Dam geb.01-08-1933

Johannes Hubertus Laurentius (Jean) Theunissen

Jeanne Leonarda Cornelia van Dam geb.30-01-1899

Arnoldina Cornelia van Dam geb.10-01-1889

Cornelis van Dam geb:07-05-1893

Gerardina Louisa van Dam Henskens geb.13-03-1889

Leonardus Carolus Cornelis van Dam geb.05-07-1926

Maria Theresia van Dam Pennings geb.21-03-1929

Antonius Elisabeth Wilhelmus van Dam geb.26-01-1957

Geesje Henriette van Dam Kok geb.03-08-1962

Maurice Bernard Antoine van Dam geb.19-08-1993

Rogier Leonardus Franciscus van Dam geb.15-07-1996

Carolina Catharina Wilhelmina Pennings van Dam geb.22-02-1928

Matheus Henricus Alphonsus Pennings geb.25-01-1928

Jacobus Kasdorp geb.05-12-1842

Anna Catharina de Groot geb.24-12-1842

Antoon Kasdorp geb. 29-07-1879

Catharina Alida van den Eshof geb.04-04-1880

Age de Groot geb. 30-05-1820

Anna Catharina Stokhekke geb.1815

Anna Catharina Kasdorp geb.20-10-1919

Wim Kasdorp geb.19-05-1905

Augusta Cornelia Cobben geb.28-10-1891

Anna Cornelia Marie Alphonsa Cobben geb.05-12-1888

Anna Maria Nicolaas Genders geb.09-11-1881

Johannes Cornelis Wilhelmus Hensen geb. 30-12-1934

Elisabeth Juliana Maria (Els) Reijnders *20-04-1939

Maria Christina Anna Allebes geb.1842

Augustijn Christianus Camilus de Meijer geb.07-02-1878

Andreas Josephus Hubertus Sleijpen geb.04-02-1872

Anna Cornelia Marie Alphonsa Cobben geb.05-12-1888

Augusta Cornelia Cobben geb.28-10-1891

Lorenz Heinrich Ernst Diegmann geb.26-11-1863

Anna Diegmann-Bock geb.17-07-1874

Joannes Mathijs Genders geb.04-05-1845

Elisabeth Claassens geb.04-09-1850

Maria Ida Genders geb.26-06-1876

Johannes Hake geb.23-09-1876

Ogier Eugene Genders geb.09-05-1879

Anna Maria Dackers geb.02-08-1879

Anna Maria Nicolaas Closset Genders geb.09-11-1881

Henri Joseph Closset geb.25-06-1884

Hubertus Josephus Genders geb.05-08-1885

Rosalie Anna Dorothea Genders Diegmann geb.11-03-1897

Anna Elisabeth Rosalie (Annelies) Genders *08-06-1924

Anna Elisabeth Rosalie (Annelies) Genders geb.08-06-1924

Michael Hubertus Claassens geb.16-08-1922

Josephus Joannes Ernestus [Sjef] Genders geb.01-03-1927

Maria Gertrudis Hensen geb.07-08-1925

Barbara Rosalie Joseph (Anita) Genders geb.15-04-1957

Jacobus Else Joseph (Jack) Genders geb.13-04-1966

Louis Eugene Haut geb.11-04-1887

Henriette Marie Haut Closset geb.16-11-1893

Juliana Maria Philomena Joosten geb.20-03-1902

Annie Haut geb.09-03-1918

Herman Hubert Antoine (Mang) Lodewick geb.16-12-1917

Josee Haut geb.13-02-1921

Yvonne Haut beb.30-12-1923

Jo Limpens geb.23-05-1920

Maria Agnes (Jes) Genders geb.15-09-1904

Johannes Hendrikus jan (Sjeng) Haesen geb 04-06--1905

Haesen

Haesen

Haesen

Hubertina Sibilla (Tineke) Genders geb.17-11-1907

Henricus Josephus Stokbroek geb.00-00-1895

Franciscus Johannes (Frans) Sokbroek geb.11-02-1933

Augustinus (Guuske) Stokbroek geb.08-06-1939

de Bruin geb.03-05-1901

Wilhelmina Gijsbertha Lamping geb.01-02-1925

Roland de Bruin

Tineke de Bruin

Antonius Wouterus Bernardus (Tom) Tillemans geb.11-02-1937

Ton van Dam geb.17-06-1943

Johanna Hermina de Bruin geb.19-05-1946

Maurice Jason van dam geb.16-08-1965

Peter Louis Charles van Dam geb.09-11-1948

Alain Maurice van Dam geb.08-01-1998

Dina Wilhelmina Voois geb.19-08-1877

Sharon van Dam geb.02-11-1979

Glenn Teunissen geb.19-02-1974

Jazz Jaël Teunissen en Jesaya Glenn Teunissen met hun Moeder Sharon

Jazz Jaël Teunissen geb.18-07-2009

Jesaya Glenn Teunissen geb.03-10-2015

Jesaya Glenn Teunissen geb.03-10-2015

Jesaya Glenn Teunissen geb.03-10-2015

Jazz Jaël Teunissen en Jesaya Glenn Teunissen

Jazz Jaël Teunissen en Jesaya Glenn Teunissen

Rudolf Antonius Arnoldus Franciscus van Dam geb.19-03-1942

Maurice Jason van dam geb.16-08-1965

Pauline Vissers geb. 05-10-1899

Annie Teulings geb. 28-09-1911

Jules Maessen geb. 20-05-1898

Pierre Alexandre Eugene Closset geb. 06-09-1889

Riet Cobben geb. 27-06-1911

René Vissers geb.09-11-1919

Clémence Vissers-Closset geb.22-2-1903

Constant Vissers geb.15-11-1900

Fernande Closset_Kroll geb.30-06-1928

Clémence Closset-Vos geb.14-11-1934

Clémence Maessens-Bijnsdorp geb.04-08-1926

Iréne Maessen-Meijs geb.26-11-1922

Godefridus Henricus Frits Meijs geb.14-10-1912

Alexander Laurent Lambert Joseph Closset geb.12-05-1930

Yolande Theunissen-Closset geb.14-06-1926

Theresia Maria Meulekamp

Johanna Wilhelmina (Ans) Meulekamp geb.26-06-1908

Marie Jeanne Therese Mulkens-Closset geb.02-06-1885

Agnes Henriétte Lajot geb.29-09-1902

Henri Joseph Closset geb.25-06-1884

Henri Joseph Closset geb.25-06-1884

Marie Thérése Philippet geb.09-01-1850

Henri Jean Joseph Closset geb.17-05-1882

Johannes Hubertus Mulkens geb.31-01-1876

Bertha Eugenie [Bep] Closset geb.30-08-1918

Gustave Eduard [Réne] Vissers geb.09-11-1911

Bernard Leo ten Horn geb.06-10-1892

Hubertus Wilhelmus Mulkens geb.06-05-1878

Constant Antoine Joseph Vissers geb.15-11-1900

Clémence Henriétte josephine Vissers geb.22-02-1903

Rosalie Anna Dorothea Genders-Diegmann geb.11-03-1897

Pauline Henriétte Josephine Vissers geb.05-10-1899

Jules Alfred Joseph Maessen geb.20-05-1898

Marie Guillemina [Mia] Closset geb.25-11-1913

Marie Josephina Elise Wishauph geb.04-05-1899

Henri Jean Joseph Closset geb.17-05-1882

Bertha Eugenie [Bep] Closset geb.30-08-1918

Jean Joseph Bär geb.19-11-1871

Marie Henriétte Elise Alise [Lies] Closset geb.24-07-1908

Agnes Henriétte Lajot geb.29-09-1902

Bertha Lajot geb.1906 St Pieter

Louis Eugene Herman Haut geb.11-04-1887

Cecilius Giel Koolen geb.08-12-1935

Marie Gertrude [Truus] Closset geb.26-05-1923

Catharina Hubertina Annetta Closset geb.06-02-1911

Theodorus Albertus Stevens geb.11-06-1911

Bernardus Wouterus (Ben) Meulekamp geb.17-07-1912

Oscar Francois Gustaaf Timmermans geb.26-12-1921

Cornelia Jacoba Jespers geb.30-06-1901

Franciscus Martinus Koolen geb.09-08-1897

Catharina Hubertina Annetta Closset geb.06-02-1911

Elisabeth Claassens geb.04-09-1850

Johan Frans Hubert [Joep] Jelinger geb.02-12-1921

Maria Selinde van Bunge geb.03-05-1950

Raymond Hubert Mulkens geb.16-11-1915

Bertha Eugenie [Bep] Closset geb.30-08-1918

Marie Guillemina [Mia] Closset geb.25-11-1913

Marie Gertrude [Truus] Closset geb.26-05-1923

Anna Maria Nicolaas Genders geb.09-11-1881

Wouterus Bernardus [Wouter] Meulekamp geb.30-03-1940

Bertha Eugenie [Bep] Closset geb.30-08-1918

Han Henri Adriaan Jelinger geb.04-09-1895

Bernardus Wouterus [Ben] Meulekamp geb.17-07-1912

Marie Guillemina [Mia] Closset geb.25-11-1913

Wilhelm August Frans Jelinger geb.25-07-1919

Louise Elisabeth Closset geb.09-11-1881

Maria Henriette [Jet] Closset geb.20-04-1879

Marie Elisabeth Jodogne geb.05-07-1849

Henri Joseph Closset geb.08-10-1842

Jeanne Albertine Maria Josephina Mulkens geb.09-02-1921

Yvonne Maria Therese Catherine Mulkens geb.09-07-1918

Johannes Hubertus Mulkens geb.31-01-1876

Petrus Hendrikus Hubertus Wishaupt geb.12-02-1899

Maria Gertrudis Wishaupt geb.25-08-1901

Johanna Hermina de Bruin geb.19-05-1946

Ghazal Yazdani

Hubert Marie Guillaume (Bér) Erven geb:22-08-1921

Constance Helena Josephina (Conny) Nijssen geb:27-02-1923

Wilhelmus Jacobus Henricus Dackers geb.10-11-1887

Florentine Adrienne Puts-Piets geb.13-01-1889

Agnes Dackers geb.04-11-1916

Sibilla (Billy) Dackers geb.13-11-1920

Jan Michiel Hochstenbach geb.17-09-1919

Hendrik-Michiel-Johannes Sophia (Henk) Hochstenbach geb.12-05-1946

Tonny Dackers geb:14-04-1922

Jac Ubachs geb.05-03-1923

Bernard (Ben) Dackers geb:14-04-1931

Anna Barbara Dackers geb.15-12-1917

Nicolaas Theodorus Ramaekers (Nico) geb.25-03-1916

Hennie Ramaekers geb.03-04-1946

Victor Jozef Marie (Vic) Lieshout van geb:09-12-1946

Hubertus (Ber) Dackers geb.26-03-1933

Hubertus (Ber) Dackers geb.26-03-1933 foto gemaakt op 05-08-2015

Elisabeth (Els) Pierey geb.03-07-1936

Elisabeth (Els) Pierey geb.03-07-1936 foto gemaakt op 05-08-2015

Johannes Hubertus Egidius Brandts geb.06-07-1907

Anna Christina Roth geb.28-04-1913

Hubertine Sibilla Dackers geb.27-10-1877

François Joseph Marie Penders geb.28-03-1877

Jules Marie Hubert Breukers geb.07-07-1883

Elisabeth (Lies) Hake geb:17-01-1899

Marie Lucie Hubertine Penders geb.14-05-1885

Johannes Leonardus Hubertus Aarts geb.26-07-1880

Leonardus Franciscus Aarts geb.10-06-1918

Johanna Maria Aarts geb.07-11-1923

Henricus Petrus Hubertus Aarts geb.31-12-1927

Ida Thehu geb.29-08-1922

Renée Maria Henriétte Vissers geb.07-05-1946

Martinus Johan Petrus Koenen geb.30-05-1935

Tom Termeulen geb. 20-09-1964